Najmodniejsze atrakcje podczas wesela

Najmodniejsze atrakcje podczas wesela

Wesele samo w sobie jest ogromną atrakcją, ale każdy, kto choć raz znalazł się na miejscu gościa, wie że można ją urozmaicić. Nie poprzez skandale czy nieprzyjemności, a świetną i nieszablonową zabawę.
Od dawna zastanawiasz się, co zrobić, by Twoje wesele nie stało się tradycyjną potańcówką? Nie chcesz aby uwaga Gości skupiała się wyłącznie na grającej lepsze, bądź gorsze kawałki kapeli - sprawdź, jakie atrakcje warto zapewnić w trakcie wesela!
 

Iluzjonista

Coraz większą popularnością cieszą się pokazy iluzjonistyczne na ślubach. Przemykający między stolikami magik może stanowić świetną rozrywkę dla gości, którzy będą chcieli włączyć się w robienie sztuczek. Kuglarstwo fascynuje zarówno dzieci jak i dorosłych.

Koszt: od 500 złotych – w zależności od doświadczenia
 

Wypuszczanie gołębi bądź motyli

Na tę atrakcję pary decydują się zwłaszcza latem, gdy zwierzęta zrobią największe wrażenie. Tradycja spotykana coraz rzadziej, ale niezwykle efektowna.

Koszt: od 200 złotych w przypadku gołębi do 1500 złotych w przypadku motyli

Gołębie na weselu
 

Fotobudka

To ogromna ilość rekwizytów, z którymi goście będą mogli się powygłupiać i otrzymać pamiątkowe zdjęcia od ręki.

Koszt: około 1000 złotych (w zależności od czasu)
 

Lampiony

Spektakularnie wyglądające lampiony płonące wewnątrz i unoszące się ponad głowami gości to coś, o czym marzy niejedna panna młoda. Tutaj jednak należy uważać na to, czy w miejscu wesela takie działanie jest dozwolone. Pobliskie zabudowania lub las wyklucza taką możliwość.

Koszt: około 7 złotych za sztukę
 

Pokaz barmański

Profesjonalny barman operujący ogniem, żonglujący butelkami, robiący kolorowe, piękne drinki urozmaici każdą z imprez. Goście z chęcią zobaczą jego pracę z bliska.

Koszt: 500 – 1500 złotych

Pokaz barmański podczas wesela
 

Pokaz fajerwerków

Dom weselny, w którym organizowane jest przyjęcie często zezwala na zorganizowanie pokazu sztucznych ogni, któremu przyglądać będą się nie tylko najmłodsi. Wyjście na zewnątrz po krojeniu tortu da wytchnienie obsłudze, a także tańczącym.

Koszt: około 250 złotych za każdą minutę profesjonalnego pokazu
 

Wodzirej

Ten wciąż jest w cenie. Zabawy, integracja gości, urozmaicenie jakie wprowadza, pozwala zawiązać znajomości nawet na długie lata. Dodatkowo żaden z gości nie będzie musiał samodzielnie zastanawiać się nad tym, co robić. Przy poszukiwaniach warto upewnić się, że mamy do czynienia z pasjonatem, który porwie gości do zabawy.

Koszt: około 800 – 1800 złotych
 

Fontanna z czekoladą

Fontanna z czekoladą na weselu spowoduje uśmiech nie tylko na twarzy najmłodszych, ale także starszych gości. Nie ma co ukrywać – każdy z nas chętnie zanurzy w niej świeże owoce.

Koszt: od 300 złotych

Fontanna z czekoladą
 

Teatr ognia

Czyli spektakularne figury z płonącymi pochodniami wzbudzające zachwyt, w szczególności gdy występują w połączeniu z dynamiczną muzyką. Przed wyborem takiego rozwiązania należy się upewnić, czy zostanie nam udostępnione miejsce na takie zabawy.

Koszt: od 1000 złotych (początkujący aktorzy cenią się nieco niżej)

Pokaz ognia
 

Upominki dla gości

Małe prezenty takie jak niewielki słoik dżemu, breloczek czy maleńkie wino z naklejką przywrócą gościom wspomnienia o wspaniałej uroczystości. Niedrogi upominek będzie także wyrazem wdzięczności za ich obecność.